SUGAR Cosmetics: Beauty and Makeup Apk Shopping App

Download
3.4/5 Votes: 143
Report this app

Description

Stáhněte si aplikaci Sugar Cosmetics: Beauty and Makeup Apk Shopping pro Android

Nádherný. Tučně. Drzý. Nóbl. Všechno najednou! 😘

SUGAR Cosmetics: Beauty and Makeup Apk je jednotné kontaktní místo pro ženy, které zpochybňují status quo, libují si ve své vlastní kůži a hrdě nosí barvy. 💯
Nabízíme nádherné rtěnky 💄 dramatický oční make-up 👁 scintilační laky na nehty 💅 luxusní náležitosti pleti 👑 a to nejlepší z dárkových krabiček a hodnotových sad sets

Jsme bez krutosti ganvegan 🥑 vysoce styloví higher a vyšší výkonem 💪

Určitě si naše produkty zamilujete 💖, které uspokojí každý indický tón pleti 👩🏻👩🏽 a všechna naše roční období 🌦

Zažijte bezproblémové nakupování z jakéhokoli koutu a rohu 🛫
Nepřetržité nakupování a doručování na dosah ruky – tak vám poskytujeme služby 🏡
Takže se nyní ponořte do světa CUKRU! 😍

Co vás čeká!

Láska na rty!

Myslíte si na sebe – jaký odstín rtěnky mi vyhovuje nejlépe? Která struktura rtěnky mi bude vyhovovat? Vydrží mi rtěnka celý den? Zde jsou všechny vaše odpovědi! Z dlouhotrvajících tekutých rtěnek, matných pastelkových rtěnek, krémových rtěnek, super pigmentovaných barev a mnohem, mnohem více! Opravdu jste dorazili do domova těch nejlepších rtěnek, nejlepších linek na rty, v podstatě těch nejlepších produktů na rty! Každý odstín je upraven, přičemž je třeba mít na paměti různé tóny pleti a příležitosti! Už nehledejte, nejlepší sázka na vaše rty je tady!

Od vysoce doporučené matné pastelkové rtěnky – Matte As Hell Crayon Lipstick až po nejprodávanější rtěnku Smudge Me Not Liquid (mimochodem, zůstane celý den, což z ní dělá královnu dlouhotrvajících rtěnek!).

Oči oči, zlato!

Pohled do očí, vypadá. A pokud jde o skvělý oční make-up, jste na správném místě.
Od nádherných pigmentovaných očních linek, neodolatelných palet očních stínů a pastelek na oční stíny, prodlužujících se řasenek a mnohem více! Vyzkoušejte kouřový oční vzhled nebo impozantní okřídlenou linku, zdokonalte své nádherné obočí a vytvarujte svou tvář, s našimi vážně skvělými produkty je každý vzhled možný na první pohled.

Tvář první!

Zajímá vás, jak snadno udělat celý obličej makeupu? Jak udělat make-up bez základů? A na začátek, s produkty k výběru? Žádný strach, miláčku, jsme tu pro tebe!

Dopřejte si svoji nejlepší tvář vpřed s vysoce kvalitní řadou světelných a kosmetických krémů SUGAR Cosmetics: Beauty and Makeup Apk na obličej! Zářící základna na pokožce bez vad, bezchybné konturování až po lesklý povrch – v naší snaze poskytnout vám nejlepší zážitek z líčení jsme nezanechali kámen na kameni! Od základů pro všechny tóny pleti až po různé odstíny krémů BB; průsvitné prášky, banánové prášky na tvářenky; Nádherné zvýrazňovače až krásné palety na obličej, máme po ruce vítězný výběr! Vyberte si ten správný základ pro svůj odstín a přečtěte si tipy a triky, jak dosáhnout zářící pleti a bezchybné pleti.

Maska má!

Jasná, zářící zářící pokožka, pleť bez akné a vad, hydratovaná a osvěžující záře – to, co najdete v naší báječné, hydratační, uklidňující, super, super, omlazující péči o pleť a maskách. Potřebujete oživit pokožku po super dlouhém dni? Potřebujete řešení, když vaše pokožka potřebuje zvýšit vlhkost? Jak rozjasníte pokožku, když nemáte čas v ruce? Stačí si vybrat naše nejprve kvalitní zvlhčovače, hydratační tyčinky, masky, bezbolestné hlíny a roztoky dřevěného uhlí, které jsou na pokožce snadné a vyzařují záři zevnitř!

Vyrobené z nejlepších přírodních ingrediencí, jsou tyto produkty péče o pleť a masky nezbytností pro měkkou, pružnou a jasnou pleť. Je čas sledovat, jak vaše pokožka září !!!

Hřebík!

Dobře nalakované nehty opravdu nalakují jakýkoli vzhled! A máme na výběr 76 nádherných odstínů! Od matujících laků na nehty, třpytivých laků na nehty až po uber lesklé, vše je tady! To jsou skutečně některé z nejlepších laků na nehty, ruce dolů! Tak na co čekáš? Popadněte hned teď!

Jsme všude!

Najděte naše produkty i na Nykaa, Amazon, Flipkart, Myntra, Purplle, Health & Glow, Paytm, Spoyl a Snapdeal! V naší aplikaci najdete nejlepší nabídky, ZÍSKEJTE TO HNED!

Images